Operátor skladu/ Skladník/ Obsluha VZV

Hledáte pracovní uplatnění v moderní stabilní firmě, která se o své zaměstnance dobře stará, neustále zlepšuje pracovní podmínky a pracovní prostředí; a především Vám zajistí pracovní smlouvu na dobu neurčitou a pravidelný příjem ve stanoveném termínu?
Společnost DENSO Czech s.r.o. je součástí celosvětového koncernu a řadí se mezi celosvětově významné výrobce komponentů pro automobilový průmysl. Náš tým rozšiřujeme o nové operátory skladu (skladníky, obsluhu vysokozdvižných vozíků).
Pokud máte zkušenosti v logistice, neváhejte a ozvěte se nám. Rádi se s Vámi osobně setkáme, zodpovíme všechny případné dotazy a ukážeme Vám naše zázemí.

Náplň práce:

  • Příprava dílů pro výrobní linky
  • Manipulace se zbožím a výrobky
  • Práce s VZV a s paletovými vozíky
  • Příprava obalů pro výrobu

Požadujeme:

  • Zkušenosti z logistiky
  • Spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu
  • Zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku

Nabízíme:

  • Dopravu do zaměstnání z Ledče n.S., Zruče n.S. a Vlašimi zdarma
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Dny dovolené navíc za odpracované roky
  • Půlroční bonusy a roční navyšování mzdy
  • Práce v moderním, čistém a nehlučném prostředí
  • Odměny při životních a pracovních příležitostech (narození dítěte, dosažení výročí u firmy, apod.)
  • Měsíční příspěvek do cafeterie
  • Prací prášky
  • a další

Firma: DENSO Czech s.r.o.

Kontakt: Magda RAJDLOVÁ
Modrá 1080
285 22 Zruč nad Sázavou

Telefon: 327533722

Místo práce: Zruč nad Sázavou

Plat: 22100 - 22100 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé